Fuar Hakkında

Tadım İstanbul
hakkında

ATİS Fuarcılık tarafından Nisan 2023'te Dr. Mimar Kadir TOPBAŞ Gösteri ve Sanat Merkezinde TADIM İSTANBUL Gastronomi Fuarı ve Zirvesi düzenlenecektir. Etkinlik; Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED), Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON), Gastronomi Turizmi Derneği (GTD), Mengen Aşçılık Okulu Mezunlar Derneği (ASOMDER) ve Turizm Akademisyenleri Derneğinin (TUADER) iş birliği ile düzenlenmektedir. Beş gün sürecek olan TADIM İSTANBUL Gastronomi Fuarı ve Zirvesi; Türk mutfağını tanıtıcı atölye çalışmaları, alanında uzman şef ve akademisyenlerin söyleşileri ve Türk mutfağına ait yöresel gıda pazarları ile ülkemizde bu alanda şimdiye kadar düzenlenmiş en iddialı ve kapsamlı etkinliklerden biri olma özelliği taşımaktadır. Bu bağlamda TADIM İSTANBUL Gastronomi Fuarı ve Zirvesi, Türk gastronomi turizminin tanıtımında ve gelişiminde önemli rol üstlenmektedir.

...

Süt ve Süt Ürünleri

Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi önünde bulunan açık alana 4 adet ahır kurularak Süt Ürünleri Atölyeleri oluşturulacak.

...

Ot Pazarı

Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi önünde bulunan açık alanda Ot Pazarı kurularak yöresel otlara olan ilginin arttırılması da hedeflenmektedir.

...

Coğrafi İşaretli Ürünler

Ülkemizin dört bir yanından Coğrafi işareti almış gıda ürünleri tanıtılacak.

...

Lezzet Mutfakları

Açık Alanda kurulan alanda restoranlar yemeklerini ve hünerlerini sergileyecekler.

Sektörün yıldızları
Tadım İstanbul'da

Dünya'da sektörün önde gelen firmalari, şefleri, gurmeleri...
Hepsi ve daha fazlası Nisan 2023'te Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde.

KAtılımcı olmak için
tıklayın

Top